Zkušenosti s AlgoCashMaster jsou negativní

AlgoCashSystemV dnešním článku bych rád upozornil na nový podvod spojený s binárními opcemi, jmenuje se AlgoCash Master. A samozřejmě slibuje velké výdělky automatickým obchodováním.

Nabídka AlgoCashMaster je jako přes kopírák, takových podvodů jsme tu už měli celou řadu. Vždycky se jedná o to, že někdo údajně má obchodní systém na binární obchodování opcí, který má vysokou úspěšnost, takže dokáže vydělávat hodně peněz.

A jakoby zázrakem najednou máte možnost získat přístup k tomuto obchodnímu systému zdarma a vydělávat hodně peněz, aniž byste cokoliv znali, nebo se museli naučit. To je samo o sobě samozřejmě nesmysl.

AlgoCashSystem má mnoho prvků, které samy o sobě dokazují, že je to podvod, ale přesto se pořád najdou lidí, kteří se nechají přesvědčit a upíší se mu. Takže otázkou je, jaké jsou s ním reálné zkušenosti?

Naprosto jednoznačné, jelikož je totiž AlgoCashMaster jen převlečený podvod TheMillionaireInJPS (upozornili na to v recenzi tady), tak je z čeho čerpat. Všechny ohlasy, které jsme kde na tento systém našel, byly negativní.

Podle zkušeností totiž vždy nastane přesně to, co já osobně očekávám, aniž bych musel se systémem sám obchodovat. A to že vám prostě začne prodělávat peníze. Není v těm totiž zakomponovaná žádná rozumná strategie, takže se dlouhodobá úspěšnost pohybuje kolem 50 procent, což znamená ztráty.

Mimochodem, ještě jsem to neřekl? Samozřejmě že budete muset do AlgoCashMaster vložit svoje vlastní peníze, o tom podvody jsou. Ty kecy o tom, že je to zadarmo, jsou jen falešné pozlátko. Nebudete totiž moct ani hnout prestem, dokud nevložíte na účet svoje vlastní peníze (upozornili na to v recenzi zde).

Já sám jsem si to vyzkoušel a je to prostě tak, podívejte se na obrázek u tohoto článku. Po registraci do AlgoCashMaster je první věc, kterou musíte udělat, složit na obchodní účet aspoň 250 dolarů. Jinak vás to ani nenechá si prohlédnout systém, signály, natož si to vše vyzkoušet nanečisto, jak by se slušelo.

A podle zkušeností ostatních lidí, kteří systém vyzkoušeli, vám pak ten program začne obchodovat vaše peníze a prodělá je. A vám zbydou jen oči pro pláč, nebo marné snahy získat alespoň zbytek peněz zpět, pokud to dokážete zastavit dřív, než budete na nule.

Přitom stačí u binárních opcí dodržovat jedno prosté pravidlo: Nikdy neobchodujte na živo se svými penězi jakoukoliv strategii/systém, který jste si nemohli předem ověřit na demo účtu zadarmo, bez riskování svého kapitálu.

Lepší než ztrácet hledáním něčeho, co vám bude samo vydělávat peníze zadarmo, je lepší se vrhnout do testování na demu a najít si svou cestu za zisky, jinými slovy vlastní ziskovou strategii.

Shrnutí
Datum
Název
AlgoCashSystem
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář