Zaručené výdělky na binárních opcích

penizePoslední dobou se opět setkávám s různými velmi podezřelými projekty, jejichž autoři slibují, že vám budou vydělávat peníze pomocí binárních opcích.

Ale zamyslete se nad tím logicky. Jak jste se k takové nabídce dostali? Já vždycky přes nevyžádaný e-mail. A proč by si někdo platil reklamu (spam), aby vám mohl vydělávat peníze? Je to extrémně nelogické.

Všechny takové nabídky, které jsem viděl, byly podvodné. Zcela jistě podvodem jsou automatické obchodní systémy, které vám mají samy vydělávat peníze, aniž byste hnuli prstem. To by se mělo učit snad už na prvním stupni základní školy, že tohle není možné.

Někdo nenabízí automatické systémy, ale říká, že vám nějakým způsobem bude dodávat obchodní signály, a vy je budete sami zadávat u brokera a vydělávat velké peníze. To je ale úplně ten samý podvod, jen provedení je trochu jiné.

A nic na tom nemění báchorky, které si k tomu autoři navymýšlejí. Viděl jsem neuvěřitelné věci, jako třeba že se jedná o tajný systém vyvinutý ještě sovětskými vědci, nebo tajný projekt americké vlády, nebo hackerský projekt a podobně. Podvodníci si vymyslí cokoliv, aby vás zlákali, ale všechno jsou to jen pohádky, aby vás natlačili ke svému brokerovi, za což dostanou provizi. A pak svoje peníze můžete prodělat, jim je to jedno, protože už budou mít vyděláno.

Proto se mějte na pozoru, jakmile vám někdo nabízí, že vám bude vydělávat peníze, ať už zadarmo nebo za provizi ze zisku, viděl bych v tom podvod. Neexistuje totiž pro to reálný důvod, navíc kdyby to ti lidé skutečně uměli, už bychom byli všichni milionáři.

Abych nezapomněl, v módě je teď takové nabídky odůvodňovat tak, že jim broker zavře účet, když vydělávají hodně, takže musí svůj systém rozložit mezi víc lidí a inkasovat od nich provize. To je samozřejmě také lež, nevěřte tomu.Naše orgány to bohužel nestíhají postihovat.

Poctivé peníze bez práce na tomto světě neexistují. Obchodování binárních opcí není jiné, musíte mu věnovat čas a učení, abyste se naučili a vydělávali. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.

Napsat komentář