Vydělávej s Filipem je podvod a Filip Horák je podvodník

Vydělávej s Filipem oficiální webFilip Horák připravil podvod Vydělávej s Filipem, ale tato recenze ukazuje, že by se měl jmenovat Prodělávej s Filipem.

Horák říká, že je úspěšný burzovní obchodník s binárními opcemi, přičemž dokáže vydělávat stovky tisíc korun měsíčně. Svoji obchodní metodu zakomponoval do obchodního softwaru, který chce prodávat za 200 tisíc korun.

Nejdříve ale chce tento software otestovat, takže ho nabízí 60 lidem zdarma, kteří tak mají díky němu vydělávat stovky tisíc korun měsíčně. Je to vůbec možné? Ne, není.

Podvod Vydělávej s Filipem

Stačilo jedno rychlé hledání na téma Vydělávej s Filipem a našel jsem recenzi, která předkládá hned několik důkazů, že je Filip Horák podvodník a jeho program podvod.

Předně Horák vůbec neexistuje, jedná se o smyšlenou postavu, kterou vymysleli podvodníci po vzoru podvodu 50k a Week, ve kterém navlas stejný příběh vypráví Josh Harris. Jak je tedy vidět, obě jména jsou vymyšlená.

Nejlepší důkaz podvodu je pak v samotném obchodním programu, protože ten je známý už z jiných podvodů, jako třeba Cyptosoft nebo Pattern Trader.

Tento program je naprostý odpad, ziskově obchodovat rozhodně neumí, protože nemá žádnou strategii. Zkušenosti lidí s tímto programem, který používá i Vydělávej s Filipem, jsou jednoznačné, prodělává peníze.

Možná najdete i pozitivní recenze, ale ty jsou všechny falešné a vytvořené podvodníky, kteří za tímto programem stojí, takže jim nelze věřit. Zkušeností skutečných uživatelů je už dost na to, aby bylo jasné, že je Vydělávej s Filipem podvod.

Mimochodem všimnuli jste si, že je ten program naprosto anonymní? Nelze dohledat lidi, kteří za ním stojí, což je dalším potvrzením výše uvedeného. Cílem tohoto programu je pouze vás donutit vložit peníze na účet u brokera Topbinary, protože za to dostanou lidé, kteří tento podvod provozují, zprostředkovatelskou provizi.

Závěr

Filip Horák je podvodník a Vydělávej s Filipem je podvod. Peníze vám tento program nevydělá, naopak vám je prodělá.

Vydělávat peníze obchodováním binárních opcí je možné, ale není to snadné. Můžete si to vyzkoušet na bezplatném demo účtu, abyste zjistili, co všechno to obnáší.

Shrnutí
Datum
Název
Vydělávej s Filipem - Filip Horák
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář