Varování před Free Diamond App

Free Diamond App
Webová prezentace.

Na poli obchodních systémů pro binární opce je spousta podvodů, jedním z nich je Free Diamond Cash App. Můžeme rovnou prozradit, že se jedná o nekalý způsob, jak si brokeři nahánějí nové klienty.

Je to velmi lákavá představa, že za vás bude nějaký automatický systém obchodovat a vydělat vám peníze. Ale když se nad tím zamyslíte, nemusíte mít žádné zkušenosti s obchodováním, aby vám došlo, že je to nesmysl.

Na Free Diamond App se pochopitelně můžete dočíst i pozitivní recenze a zkušenosti, ale buďte si jistí, že kdo je píše, má nějaké provize z těch, kdo přes ten systém začnou obchodovat. Protože podstatou těchto podvodů je vás přimět si otevřít účet a složit na něj peníze.

Brokeři si přes tyto systém získávají nové klienty, aby mohli vydělávat víc peněz. Několik těchto systémů jsem testoval a vždy se stejným výsledkem, průměrná úspěšnost obchodů byla 50 procent, což statisticky odpovídá náhodným vstupům. A to vám peníze samozřejmě nevydělá.

Co s tím? Prostě se takovým podezřelým nabídkám vyhýbejte. Autoři vám sice budou mazat med kolem úst tvrzeními, jako že je to výjimečný systém, který zpřístupní jen omezené skupině lidí, nebo že to binární systém postavený na tajných znalostech z burzy. Všechno jsou to ale jen cílené lži, které vás mají dostat pod tlak, abyste si okamžitě otevřeli obchodní účet na binární opce a nechali ten systém obchodovat za vás.

Jenomže pokud na své peníze pustíte Free Diamond App, přijdete o ně. Proto pokud chcete vydělávat obchodováním binárních opcí, musíte je obchodovat sami na vlastní účet, jinak to nepůjde.

Shrnutí
Datum
Název
FreeDiamondApp
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář