Varování – Abramovičova Akademie je podvod

Akademie Adama AbramovičePokud hledáte nový způsob, jak pomocí binárních opcí prodělat peníze, pak je tu pro vás pan Adam Abramovič a jeho akademie.

Abramovič o sobě tvrdí, že byl kdysi chudým člověkem, který pracoval 18 hodin denně a 7 dní v týdnu. Pak ale objevil něco, čemu říká tajemství vysokých výdělků líných lidí, a bleskurychle splatil všechny své dluhy a vydělal desítky miliónů korun.

Svoji tajnou metodu používá pro obchodování binárních opcí a nyní je ochotný ji vás naučit v rámci Abramovičovy Akademie. A to pochopitelně úplně zadarmo. Tolik pohádky.

Abramovičova Akademie podvod

Považuju za samozřejmé, že když vám někdo slibuje velké peníze zadarmo, budete si dávat velký pozor a hlídat si vlastní peněženku. Bohužel dost lidí to nedělá a Abramovičům a jemu podobným naletí.

Takže jak to celé funguje? Adam Abramovič je fiktivní osoba, samozřejmě vůbec neexistuje. Vymyslel si ji podvodník či podvodníci, kteří si nechají platit určitým brokerem za přivádění nových zákazníků, kteří vloží peníze na obchodní účet a začnou obchodovat binární opce.

To je celé, to je proč Abramovičova Akademie existuje, jejím jediným cílem je vás dotlačit ke vkladu peněz na účet u vybraného brokera a donutit jakkoliv obchodovat, protože za to podvodníci dostanou provizi.

Takže když to uděláte a budete obchodovat podle Abramovičových rad, o své peníze přijdete.

Abramovičova Akademie prošla recenzí také na OpceBinarni.cz, kde najdete celou řadu důkazů, že se jedná o podvod, já je tu nebudu opakovat.

Hodnocení

Abramovičova Akademie je podvod, jehož cílem je vás dotlačit k nepřipravenému obchodování binárních opcí, což vede ke ztrátám.

Vydělávat peníze obchodováním binárních opcí můžete, ale zkuste si to nejdřív na demo účtu, kde uvidíte, jak obtížné či snadné to pro vás je. Můžete si zkusit obchodování a vymyslet strategii, aniž byste cokoliv riskovali.

Pak se můžete kvalifikovaně rozhodnout, jestli chcete binárnímu obchodování věnovat další čas a investovat skutečné peníze.

Shrnutí
Datum
Název
Abramovičova Akademie
Hodnocení
11stargraygraygraygray

One thought on “Varování – Abramovičova Akademie je podvod”

Napsat komentář