Upozornění na podvod – recenze Pattern Trader

Pattern Trader Pavla Buřiče je podvodZkušenosti s programem Pattern Trader ukazují, že vám prodělá peníze. Potvrzují to všechny recenze.

Objevila se nová možnost, jak se rychle zbavit všech peněz, které už nechcete. Nabízí ji Pavel Buřič a jmenuje se Pattern Trader.

Buřič sice tvrdí opak, tedy že vám Pattern Trader bude zadarmo vydělávat 2200 euro denně, ale opak je pravdou. Mimochodem potřebuje někdo něco jiného, než se jen zamyslet nad tím, že vám program zadarmo bude vydělávat více než milion korun měsíčně, aby dospěl k závěru, že to musí být podvod?

Pokud ano, tak se zamyslete ještě jednou, protože peníze být zadarmo nemůžou. Kdyby byly, zhroutila by se ekonomika. Z toho vyplývá, že programy vydělávající peníze nemůžou být zadarmo, ať už se to týká binárních opcí nebe jiného investičního nástroje nebo čehokoliv jiného.

A pokud i přesto pochybujete, přečtěte si tuto recenzi Pattern Tradera, a uvidíte několik důkazů, které vás už musí přesvědčit.

Tak například obrázek, který prozrazuje, že tento systém existuje v různých jazycích, přičemž každá verze používá stejný příběh, ale jméno hlavní postavy je pokaždé jiné.

Nebo zkušenosti uživatelů, které jsou také naprosto vymyšlené, přičemž jejich fotografie jsou kradené a lidé na nich nemají ani tušení, že jsou jejich tváře zneužité Pattern Traderem.

Takže k čemu je to všechno ve skutečnosti dobré, proč se někdo namáhá s takovou reklamou a rozdáváním prodělečného obchodního programu zadarmo? Je to velmi prosté, uzavřel smlouvu s určitým brokerem a dostane peníze za každého nového obchodníka, který si přes program Pattern Trader otevře nový obchodní účet u brokera a pošle na něj peníze.

Proto obchodní program nebude aktivní, dokud neuděláte vklad na účet. Podvodníci nechtějí, abyste zjistili, že je jejich program prodělečný, dříve, než na vás vydělají provizi. Jak prosté, milý Watsone. A takhle fungují všechny podvody na binárních opcích.

Takže rada na závěr, vyhněte se všem programům, které slibují peníze zadarmo, a raději věnujte svůj čas učení a testování na demo účtu na binární opce, na kterém se můžete naučit obchodovat ziskově, abyste pak skutečně vydělávali peníze.

Shrnutí
Datum
Název
Pattern Trader - Pavel Buřič
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář