Revoluce mezi podvody – Ultimate4Trading

ultimate4tradingKdyž už to mohlo vypadat, že se podvodníci s binárními opcemi pořád opakují dokola, přišli s něčím skutečně novým, jmenuje se to Ultimate4trading.

Prezentace Ultimate4trading se typickým podvodům až tolik nevypadá, i když je hodně profesionální. Dobře udělané video ukazuje, jak dvě osoby – John Cross a Abbey Walker-Jones – vysvětlují svoji cestu s obchodním algoritmem, který objevily.

Údajně se jedná o velice ziskový algoritmus, který zakomponovali do programu Ultimate4Trading, který se nakonec rozhodli dát k dispozici zadarmo široké veřejnosti. Doufají, že lidé za něj budou platit dobrovolně, až s ním získají zkušenosti a uvidí, že přináší zisky. Aby bylo všechno dokonalé, dostanete přístup k demo účtu, kde si můžete všechno vyzkoušet.

Prezentaci podporuje na oko nezávislý web Startup365, který se věnuje novým ambiciózním a úspěšným projektům.

Revoluční podvod

Co činí Ultimate4trading výjimečným podvodem je zmíněný demo účet. Ten totiž falšuje obchody, takže vydělává peníze (virtuální) opravdu ve velkém. Tohle jsem zatím ještě u ničeho jiného neviděl a považuju to za malou revoluci v tom, jak lidi obelhat. Podívejte se na následující video, server OpceBinarni.cz zachytil, jak Ultimate4trading falšuje výsledky obchodů.

Takže kdo si neudělá srovnání jako autor výše uvedené recenze, může snadno podlehnout dojmu, že Ultimat4trading je opravdu ziskový obchodní systém. A pak udělá přesně to, co po něm podvodníci chtějí a co jim vydělá peníze, tedy otevře si účet u jimi určeného brokera binárních opcí, vloží na něj své peníze a nechá jejich systém s nimi obchodovat.

Co bude následovat pak, je zřejmé, přepisovat výsledky obchodů v reálu už nejde, takže své peníze budete prodělávat a nebudete chápat, co se stalo, když jste na tom jejich demu dokázali klidně zdvojnásobit účet za jeden den…

Znají ho i jinde

Ultimate4trading byl přeložený z mateřské anglické verze, ostatně je to patrné z jeho videa, kde jsou jen české titulky.

Ale to není všechno, tento podvod byl přeložen také do mnoha dalších jazyků, jako jsou němčina, italština nebo francouzština, ve které se mimochodem jmenuje Preditrend, jak upozornil Czinvestor.cz.

Takže cílem tohoto podvodu se stala celá Evropa, jedná se o opravdu velkou revoluci. Jak už zmínili autoři uvedených recenzí, ohlasy a zkušenosti z ostatních zemí hovoří jasně, tento systém jim prodělal peníze.

Shrnutí

Nenechte se oklamat Ulitmate4trading, falšuje výsledky na demo účtu, aby to vypadalo, že funguje, ve skutečnosti ale prodělává peníze, takže mu žádné nesvěřujte.

Zkuste si skutečný demo účet, který je zadarmo a který nefalšuje výsledky, abyste viděli, jak obchodování binárních opcí funguje a jak je možné tímto způsobem vydělávat peníze.

Shrnutí
Datum
Název
Ultimate4trding
Hodnocení
21star1stargraygraygray

One thought on “Revoluce mezi podvody – Ultimate4Trading”

Napsat komentář