Recenze systému The Millionaire in PJS

The Millionaire in PJS
Tak jak se vlastně jmenuje?

Narazil jsem na jeden automatizovaný obchodní systém na binární opce, jmenuje se „The Millionaire in PJS“ a slibuje velké zisky, jak jinak.

Princip je ten, že po otevření účtu u brokera dostanete přístup k obchodnímu systému, který vám bude říkat, kdy máte obchodovat. V jedné recenzi jsem četl, že se jedná o robota EZ Trading Bot. Ten však není ničím výjimečný, používá obecné strategie bez edge, takže výsledkem jsou dlouhodobé ztráty.

Já jsem se The Millionaire in PJS podíval trochu jinak. Pátral jsem po webu, jaké jsou s ním zkušenosti, a musím říct, že nic dobrého jsem nenašel. Naopak, narazil jsem na důkazy, že se jedná o podvod. Na Youtube je totiž možné najít hromadu videí o tomto systému v různých jazycích.

A v nich jsou pokaždé stejné záběry, stejný obchodní účet na binární opce, stejné částky atd., jen se mění jméno. Jde tedy evidentně o falšované výpisy, což je samo o sobě nejlepším důkazem o tom, že Millionaire in PJS je podvod.

A to celkem obyčejný, který jinak vypráví úchvatný příběh o tom, jak někdo získal zázračný obchodní systém a jak je ochotný vám ho dát zadarmo… Ehm, nevyvolává už tohle podezření? Mělo by. Jakmile vám někdo slibuje peníze zadarmo, hlídejte si svojí peněženku a bankovní účet.

Chápu, že představa vydělávání peněz prostřednictvím automatizovaného programu je lákavá, ale raději se ji rychle zbavte. Raději začněte studovat grafy a hledat situace, které byste mohli binárně obchodovat. Testujte, demujte zadarmo a s postupem času se dopracujete k vlastnímu systému, který budete moct sami ziskově obchodovat.

Napsat komentář