Recenze s důkazy, že je Wagnerova Akademie podvod

Kdo by uvažoval o vydělávání peněz prostřednictvím Akademie Wagnera, měl by si to rychle rozmyslet. Důvody uvádí tato recenze.

akademie-wagneraZnáte The Wallet Magazine? Ne? Já jsem o něm také nikdy neslyšel. Jedná se totiž o fiktivní magazín, jehož jediným obsahem je stránka s článkem od údajného autora jménem Zbyněk Nožka, který napsal o Vojtěchovi Wagnerovi a jeho Akademii Wagnera.

Podle toho článku má zkušenosti s akademií už více než 11 tisíc lidí, kteří s ní vydělávají peníze. A vy máte možnost se k nim přidat a pod vedením údajného milionáře Vojtěcha Wagnera vydělávat také až 80 tisíc korun měsíčně.

Je to podvod

Bylo velmi snadné najít důkazy, že je Akademie Wagnera podvod. Obsahují je recenze na Opcebinarni.cz a recenze na CZinvestor.cz.

Kdo je Vojtěch Wagner?

vojtech-wagnerJednoduše řečeno podvodník. Respektive podvodníci si vymysleli jeho postavu, jméno a příběh. Ta osoba ve skutečnosti neexistuje.

Podívejte se na obrázek vpravo, jeho fotografie pochází z databanky a žádné skutečné články o milionáři Vojtěchu Wagnerovi a jeho činnost nenajdete.

Proměnlivé datum

datumNa stránce The Wallet Magazine byste si měli všimnout, že se datum zveřejnění článku neustále mění, každý den se posouvá dopředu.

To platí i pro datum na konci článku, které se bude vždy shodovat s aktuálním dnem. Každý den vám budou říkat, že už máte jen ten den pro registraci. Trapná lež.

Zkušenosti

zkusenostiKdyž se dostanete na druhou stránku, tak na ní uvidíte údajné zkušenosti uživatelů Akademie Wagnera. Žádná Eva Procházková, Karel Václavík, manželé Váchovi nebo Michal Večerník s akademií zkušenosti nemají.

Jsou to opět vymyšlené příběhy a čísla doplněná o fotky z databanky. Důkaz opět uvidíte na obrázku vpravo.

Pokud máte pocit, že jste tohle všechno už někde viděli, nemýlíte se, všechno je totiž stejné jako v nedávno recenzovaném podvodu jménem Abramovičova Akademie. Je to klon tohoto podvodu, změnil se pouze název a fotka údajného majitele.

Hodnocení

Akademie Wagnera je zkopírovaný podvod, který je plný lží. Pokud podle něj budete obchodovat binární opce, proděláte peníze. Budete totiž donuceni si otevřít reálný účet, vložit na něj své peníze a obchodovat s nimi.

Učit se obchodovat a vydělávat s binárními opcemi byste měli vždy na demo účtu, kde nic neriskujete a kde si můžete ověřit jakoukoliv obchodní strategii.

Shrnutí
Datum
Název
Akademie Wagnera
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář