Profit Signals Pro – recenze průhledného podvodu

Profit Signals Pro testSe zájmem sleduji, jak se na internetu množí či opakují podvodné nabídky na obchodní systémy pro binární opce, tou nejnovější je Profit Signals Pro.

Video prezentaci vede jakýsi Pavel M., který se představuje jako člověk, který má k dispozici velmi obchodní systém na binární jménem Profit Signals Pro. Jak název napovídá, ten generuje obchodní signály, které máte transformovat do skutečných obchodů u svého brokera, abyste vydělávali více než 10 tisíc eur měsíčně.

Profit Signals Pro podvod

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Podvodníci nám totiž nějak zlenivěli a už se neobtěžovali s naprogramováním nové prázdné schránky, která bude chrlit nesmyslné obchodní signály, a prostě převzali svoje dílko z minulého podvodu Super Alerts Pro.

srovnani-platforemPodívejte se na obrázek, jen vyměnili logo. To je samo o sobě nejlepším důkazem, že je to ten samý podvod. Ale důkazů je mnohem víc, podívejte se třeba na Profit Signals Pro recenzi zde.

Opravdu úsměvné jsou ty údajné výpisy obchodů, kdy na jedné binární opci dosahuje Pavel M. zisku až 900 procent. Takového brokera bych chtěl mít taky, bohužel ale neexistuje. Je to pouze důkaz toho, že ti, co připravují binární podvody, nemají o samotném obchodování nejmenší znalosti. A přesto vám tvrdí, že vám budou vydělávat statisíce.

V diskuzích k minulé verzi se našlo mnoho lidí, kteří popsali své negativní zkušenosti s tímto obchodním systémem. Když si otevřeli účet a začali obchodovat s vlastními penězi podle těch signálů, přicházely ztráty a zůstatek padal dolů.

Často pak také narazili na překážky brokera pro výběry peněz, protože EZ Trader a Anyoption evidentně mlčky tyto podvodníky tolerují, a o všechno v podstatě přišli.

Takže nevěřte nejen Profit Signals Pro, ale komukoliv, kdo vám bude slibovat, že vám vydělá nemalé peníze zadarmo, přičemž ale nejdřív po vás bude chtít váš klad. To je totiž základní rys všech podvodů s binárními opcemi.

Shrnutí

Zapomeňte na Profit Signals Pro a podobné podvody. Jestli to s vyděláváním peněz na binárních opcích myslíte vážně, otevřete si demo účet zadarmo a testujte, zkoušejte a učte se obchodovat.

Shrnutí
Datum
Název
Profit Signals Pro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář