Proč je Super Alerts Pro podvod – recenze

Kolega obchodník mě upozornil na další podvod, který se objevil u českých binárních opcí. Jakýsi Tomáš Brabec se představuje jako profesionální obchodník na finančních trzích, který vyvinul ziskovou obchodní strategii a naprogramoval ji do softwaru pod názvem SuperAlertsPro.

Super Alerts Pro nesmysl

Díval jsem se na jeho video-prezentaci a docela chápu, že pokud někdo nemá zkušenosti s binárními opcemi nebo obchodováním na burze obecně, může podlehnout předkládaným argumentům. První problém je, že takto na první pohled nepoznáte, že jsou vám předkládány lži. Třeba ty výpisy z obchodních a bankovních účtů, jsou upravené v nějakém programu, prostě falešné.

V dnešní době dokáže upravit jakýkoliv obrázek jen trochu pokročilejší uživatel počítače, programů je na to spousta i zadarmo. A to přesně tito podvodníci dělají, upraví výpisy a umístí do nich velmi hezká čísla a sumy.

A kdo je Tomáš Brabec? Nikdo, takový člověk neexistuje. Jeho fotka je koupená nebo kradená, jméno vymyšlené, a příběh také. Podívejte se na tyto obrázky, podvod Super Alerts Pro existuje v několika jazycích a autoři se ani neobtěžovali fotky toho údajně zázračného obchodníka změnit.

tomáš brabec obchodník antoine leroi trader frank neumann trader

Podvodníci jsou schopní si psát i vlastní recenze, aby své systémy vychválili a přesvědčili, ale nenechte se zmást. Pokud byste se SuperAlertsPro začali obchodovat, o své peníze na obchodním účtu byste přišli.

Poučení

Podvodník Brabec a jemu podobní si podobné lži vymýšlejí zřejmě proto, že si nechají platit za reklamu od brokerů, v tomto případě to vypadá, že propaguje Anyoption. Smutné je, že si to broker nedokáže ohlídat a spolupracuje s takovými lidmi.

Nicméně binární opce jako takové za to nemůžou. Stejně jako nemůžou třeba akcie nebo komodity za to, pokud se je někdo snaží zneužít k podobným podvodům. Binární opce jsou jednoduchým nástrojem pro obchodování, se kterým je možné vydělávat peníze, ale ne tak, že budete jen klikat obchody podle toho, jak vám říká nějaký program.

Musíte se naučit rozpoznávat cenové trendy nebo jiné situace v grafech, které mají nadpoloviční pravděpodobnost, že budou znamenat pohyb ceny určitým směrem, a ty využívat pro vlastní obchody a zisky. Vyzkoušet si to můžete bez rizika a zadarmo na demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
Super Alerts Pro a Tomáš Brabec
Hodnocení
11stargraygraygraygray

15 thoughts on “Proč je Super Alerts Pro podvod – recenze”

 1. Myslel jsem si to takovýhle reklam je na internetu strašně moc a všechny co jsem kdy našel byly vymyšleny. Zrovna když jsem todle chtěl skusit 😀 tak my stačilo napsat super alerts pro a hned mi vyjel tento článek takže tím adminovy děkuju 😀 .

 2. Dobrý den, děkuji za tento vytvoření příspěvěk určitě hodně lidem ušetří zbytečně vyhozené peníze, ale chtěl bych se zeptat zda někdo z vás má zkušenosti s Anyoption a jestli ano prosím kontaktujte mě emailem: sorry158@seznam.cz.. Chtěl bych vyzkoušet. Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

 3. Vypadá to moc lákavě ale jak se tu píše,zadarmo ani kuře nehrabe.Nenechejte se zmást,do práce budete muset aby ste vydělali na chleba:D internet je jedna velká stoka a v ní tečou všechny šplašky.Čus bus autobus.

  1. Ahoj, o štěstí to určitě není, ceny na burzách se většinou pohybují z nějakého důvodu, rozhodují o tom lidé, nejsou to náhodné pohyby. Naučit se je předpovídat není úplně jednoduché, chcete to dlouho trénovat na demu.

   1. Mam zarobene na demu z 1000 na 3500 musim este pochopit ako to vsetko funguje nechce sa mi verit ze Sa takto daju ziskat peniaze. Vy mate full ucet?neni to problem ze to je eng aplikacia?

    1. Já obchoduji jinde, ale na IQ Option jsou dobré ohlasy. Záleží, kolik máte natestováno, dejte si aspoň měsíc, aby to mělo vypovídající hodnotu.

 4. Nic nefunguje zkoušeli jsem to půl roku a o vše jsme přišli. Nechť se ukáže ten kdo to umí.
  Rádi mu dáme i procenta z výdělku, ale musí nás přesvědčit.

 5. TADY TU NADĚJI NA VÝDĚLEK NENAJDETE.
  Lidé buďte rozumní. To vše jsou kecy.
  Pouze zapláčete nad prodělkem!!!

  A vy lumpové už to tu nemažte. Jsou to informace pro občany ČR a možná i pro Policii, která by se asi tímto měla zabývat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *