Přehled výdělečných systémů na binární opce – diskuze

systémyJelikož se na internetu setkávám s celou řadou obchodních systémů, rád bych zde zveřejnil seznam těch, které skutečně fungují a na binárních opcích vydělávají peníze.

Začnu tím, že jsem jich několik testoval, a funkční mi nepřišly. Rád si ale vyslechnu vaše názory a zkušenosti, proto bych tímto rád vyzval všechny čtenáře, aby se podělili o své zkušenosti. A prosím vyhněte se nepodloženým chválám a kritikám, pokud tu mám zveřejnit nějaký obchodní systém jako funkční, musí to být doloženo patřičnými testy.

Klidně tu můžeme vést i debatu o automatických obchodních systémech. U nich jsem si sice téměř jistý, že nefunguje žádný, ale opět, někdo mě může přesvědčit o opaku prostřednictvím svých výsledků.

Obecně se dá říct, že byste měli s daným systémem mít na kontě alespoň desítky obchodů, než můžeme začít diskutovat o tom, jestli má nějaký potenciál nebo ne. Lepší jsou samozřejmě stovky obchodů.

A proč vůbec tato výzva a tento článek. Dostal jsem už několik dotazů o lidí, kteří se zajímají o binární opce a chtěli by rovnou začít podle nějaké připravené obchodní strategie, která by jim okamžitě přinášela zisky. Podle mě to takhle nefunguje, sám jsem se musel dlouho učit, než jsem se dopracoval k ziskům, ale možná se mýlím a můžeme tu společně dospět k něčemu zajímavému.

Je to svým způsobem takový průzkum, který by mi dal do rukou argumenty, nebo vyvrátil moji hypotézu.

Napsat komentář