Podvod jako hrom: Optionavigator

optio navigatorDnes se dostávám k dalšímu podvodu s binárními opcemi, který je u nás hodně propagován, jmenuje se Optionavigator.

Četl jsem článek, podle kterého údajný Martin Kozel z Prahy vydělává tisíce eur díky Optionavigatoru, který mu říká, kdy má obchodovat binární opce. Ten článek od jisté Sáry Dudek vypadal hodně podezřele, ani to reklamní video ve mně nevyvolalo důvěru.

Martin Kozel Option NavigatorStačilo trochu zapátrat a bylo to, našel jsem dvě různé verze článku a Martin Kozel vypadal na fotce pokaždé jinak. To bývá hlavní znak podvodů, kradené fotky nebo fotky z veřejných databank, pod které se vymyslí jméno a falešný příběh o zázračném zbohatnutí.

Nicméně moje Optionavigator zkušenosti by nebyly kompletní, kdybych si tento systém nevyzkoušel. A tak jsem chtě Optionavigator demo účet, abych si ověřil ty zázračné schopnosti systému předpovídat pohyby cen.

Jenomže to jsem narazil, diskuze s příslušnými lidmi vyústila v odpověď, že demo účet není možné získat. No není to divné? Je to zadarmo, vydělává to hromadu peněz, ale nesmíte si to nejdřív vyzkoušet bez rizika?

Tak jsem pátral dál, jaké mají s Optionavigatorem zkušenosti jiní obchodníci, a nikde jsem nenarazil na nikoho, kdo by spolehlivě doložil pozitivní výsledky. Zato jsem viděl nekonečně stížností lidí, kteří s tímto podvodem ztratili peníze. Takže závěr je jednoznačný, tomuto systému se určitě vyhněte a nevkládejte do něj své peníze.

Binární opce vám budou vydělávat peníze jen tehdy, pokud se naučíte je obchodovat a budete je obchodovat sami na vlastní účet.

Shrnutí
Datum
Název
Optionavigator
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář