Ohlasy a zkušenosti s ProfitOnline a PracujOnline

Na českém internetu se objevil nový systém na obchodování binárních opcí, jmenuje se Profitonline a najdete ho na stránkách Pracujonline.net. Já jsem k němu dostal pár dotazů, jestli s ním nemám nějaké zkušenosti, jestli je skutečně výdělečný.

Osobně obchoduji své vlastní obchodní systémy na binárních opcích, a co jsem viděl, tak jakékoliv tyto zázračné systémy, které vám slibují peníze zadarmo, jsou snad vždy podfuky. S Profitonline sice osobní zkušenosti nemám, ale rozhodl jsem se vypátrat, jaké ohlasy najdou jinde.

A našel jsem jen negativní. Na OpceBinarni.cz stránky PracujOnline analyzovali a odhalili několik nesrovnalostí, které velmi silně naznačují, že se jedná o podvod. Už jenom to falešné počítadlo zbývajících míst a fiktivní ohlasy obchodníků s fotek převzatých z jiných stránek…

Nicméně ještě zajímavější je diskuze pod článkem, jsou tam jen negativní ohlasy, nikdo neřekl, že by na Profitonline vydělal peníze. Všichni se shodují, že jde o podvod, což je pro mě přesvědčujícím důkazem.

Za všechny negativní ohlasy uvedu dva:

“Samozřejmě že jde o podvod. Naletěl jsem bohužel i já, chvilku to „jako“ fungovalo, lehce jsem na obchodech prodělal, poté se objevilo: Error. Jsem vydán i s vkladem na pospas EZtraderům, kde zbývá zabojovat alespoň o vrácení části vkladu.”

“Dobry den, pisi vam, nebot i ja jsem se stala obeti tohoto podvodu, na strankach profitonline.cz jsem se zaregistrovala a vlozila castku 200 euro.”

Zdroj: http://opcebinarni.cz/varovani-pred-podvodem-recenze-profitonline-a-pracujonline

Takže za sebe můžu s klidem říct, abyste Profitonline raději ani nezkoušeli. Obecně platí, že byste neměli zkoušet žádný systém na binární opce, který vám neumožní testování na demu zdarma, abyste si ověřili jeho funkčnost. Jakmile vás někdo nutí hned obchodovat se skutečnými penězi, něco není v pořádku a je lepší jít od toho pryč, protože riskujete rychlé ztráty.

Shrnutí
Datum
Název
Profitonline
Hodnocení
11stargraygraygraygray

One thought on “Ohlasy a zkušenosti s ProfitOnline a PracujOnline”

Napsat komentář