Odhalení podvodu: Obchodní ústav a Martin Kollár – recenze

obchodniustavV tomto článku chci upozornit na jeden relativně sofistikovaný podvod od Martina Kollára, jmenuje se Obchodní ústav.

Kollárův Obchodní ústav má reklamu ve Wallet Magazínu, což sice není žádný magazín, ale působí tak. A to může zmást mnoho lidí, proto je třeba před tím varovat.

Ten úvodní článek v magazínu má působit tak, že ho publikovalo nezávislé médium, údajně ho napsal novinář Zbyněk Nožka, a popisuje v něm, jak Kollár vydělal miliony korun obchodováním binárních opcí a jak své metody učí ostatní, kteří díky němu také vydělávají miliony.

Na konci stránky je pak informace, že máte čas do konce dne, abyste se také registrovali do programu Obchodního ústavu a mohli začít vydělávat velké peníze zadarmo.

Obchodní ústav je ale samozřejmě podvod. Je to úplně ten samý podvod jak Wagnerova akademie a Abramovičova akademie. Jen byl použitý jiný název a jméno ústřední postavy, tentokrát je to Martin Kollár.

V této recenzi Obchodního ústavu najdete i obrázkové důkazy, že Kollárova fotka je z fotobanky. To samé platí pro všechny pozitivní zkušenosti a recenze údajných uživatelů tohoto programu, ve skutečnosti jsou falešné.

Tuto recenzi jsem měl rozepsanou celkem dlouho a je zajímavé, že než jsem ji stihl dokončit, tak text tohoto podvodu z webu levnytrh.net zmizel. Nebo byl možná přesunutý jinam, nevím, a proto je lepší před Obchodním ústavem varovat i tak.

Je to jednoznačný podvod, který funguje tak, že vás jako první dotlačí ke vkladu peněz na účet brokera, který vám bude vnucen. Když poté budete obchodovat podle toho, jak vám Kollár řekne, svůj vklad u brokera proděláte.

Takže přijdete o peníze a nikdo vám nebude moct pomoct je získat zpět, protože argumentem brokera bude, že jste si špatné obchody naklikali sami a peníze prodělali vlastní vinou.

Takže jestli vás vydělávání peněz prostřednictvím binárních opcí skutečně zajímá, naučte se obchodovat na demo účtu, je zadarmo a nic na něm neriskujete.

Shrnutí
Datum
Název
Obchodní ústav
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář