Jaké jsou zkušenosti s Czech Method

czech-methodDalší nabídka obchodního systému pro binární opce se jmenuje Czech Method. Předkládá ji Jakub Petrák.

V recenzi Czech Method jsem postupoval tak, že jsem hledal, jaké jsou s tímto systémem zkušenosti. A bylo poměrně jednoduché je najít, protože se jedná o mezinárodní projekt, který je překládán do mnoha jazyků.

A v tom tkví jeden z hlavních problémů, protože jsem shlédl několik videí různých jazycích, a zatímco třeba výpisy účtů jsou vždy stejné, k přiřazené obličeje se vždy liší. Je to tedy zjevný podvod.

Podívejte se na obrázek, uvidíte několik verzí Czech Method, které se vždy jmenují podle toho, na jaký stát cílí. Co jsem tak koukal, určitě je takových národních stránek už přes deset.

Takže jsem dospěl k závěru, že uživatelé, kteří sdělují své zkušenosti v českém videu, jsou placení herci a podvodníci. Protože i když se nechají jen platit za herecký výkon, tvrdit, že s Czech Method vydělali peníze, i když to není pravda, je sprostý podvod, a oni to musí vědět.

jakub-petrakZmatenost tohoto podvodu je dokonána samotnou stránkou, na které je u stejné fotky jednou jméno Tomáš Horák, podruhé Jakub Petrák. Pokud vím, tak zatím jeden člověk nemůže mít legálně dvě různá jména. Takže další důkaz.

Ale důkazů je víc, podívejte se například na recenzi na OpceBinarni.cz, uvidíte tam například, co je cílem Czech Method – donutit vás poslat peníze neregulovanému brokerovi, takže o ně s velkou pravděpodobností přijdete.

Neboli opakuje se tu ten samý princip jako u všech podvodů, systém vás nenechají vyzkoušet si nejdřív na demo účtu, kde byste si mohli ověřit jeho výsledky.

Moje doporučení je vždy začínat na demu, nic na něm neriskujete a nejlépe tak poznáte, jak funguje binární obchodování opcí.

Shrnutí
Datum
Název
The Czech Method
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář