Jak si vybrat brokera na binární opce

Poslední dobou jsem zaznamenal, jak se různé weby předhánějí v publikování recenzí na brokery. Na některých webech najdete recenze třeba i na deset a víc společností, přičemž silně pochybuju, že autoři všechny skutečně vyzkoušeli, aby mohli psát recenze a dělit se o zkušenosti.

Jinými slovy si myslím, že většina recenzí jsou umělé, ať už to má důvod jakýkoliv. Buď jsou to placené reklamy nebo články s cílem nasměrovat čtenáře do chtěných míst. Nevím, z mého pohledu je podstatné to, že jsou pro mě cennější zkušenosti z diskuzních fór, u kterých je vidět, že je psali skuteční uživatelé. U recenzí nikdy nevím, jestli dotyčný auto má potřebné zkušenosti.

Navíc už pominula doba, kdy jste skoro u každého brokera mohli narazit, slušných společností je už rozumný počet. Jejich nabídka se také dost sblížila, takže výběr brokera sice zůstává důležitým prvním krokem, ale už ne tak kritickým jako dřív.

Já mám oblíbené dva brokery, a to protože svojí nabídkou pokryjí všechny druhý binárních opcí, které můžu kdy chtít obchodovat. Víc nepotřebuju, a dokud tito dva zůstávají dobří, nemám potřebu hledat jinde, nebo dokonce psát obden recenze na další.

Beztak s žádnými jinými brokery nemám zkušenosti, takže nebudu někoho přesvědčovat, že o nich vím tolik, abych mohl svět přesvědčovat o jejich kvalitách. Pro mě je spíš důležité se občas podívat po světě, abych věděl, co se na tomto poli děje, a jestli jsem něco neprošvihnul.

Napsat komentář