Honza Šrámek – recenze 25000 Kč denně

Honza-ŠrámekNabídek vydělávání peněz na binárních opcích máme plný internet a ta od Honzy Šrámka na 25000 Kč denně je jednou z nich.

Jeden by se až divil, proč vůbec někdo pracuje, když u vaší e-mailové schránky stojí fronta lidí, kteří vás prosí, aby vám mohli vydělat peníze s jejich automatizovaným obchodním systémem. Že by na těch nabídkách nebylo něco v pořádku?

Honza Šrámek a jeho podvod

Šrámek říká, že jeho obchodní systém vydělává 25.000 Kč denně neboli 700.000 Kč měsíčně. A je ochotný vám ho dát zadarmo. Jenomže v tom tkví ten zásadní problém, ono to totiž zadarmo úplně není.

První průšvih je, že když se registrujete u Šrámka, budete přesměrováni do systému Ultimate4Trading, což je hodně dobře známý podvod. Jeho hlavní lest spočívá v tom, že na demo účtu falšuje výsledky, ztráty přepisuje na zisky.

Takže když si tak nezávazně zkoušíte, jak to funguje, uvidíte úžasné zisky. Pak nebudete dlouho váhat, otevřete si reálný účet u brokera a pošlete na něj peníze, aby vám je systém také zhodnotil. Jenomže ouha, reálné výsledky už falšovat nejde, takže o své peníze rychle přijdete a nebudete tušit, co se vlastně stalo.

A protože je Ultimate4Trading už hodně provařený, podvodníci vymysleli novou postavu jménem Honza Šrámek a udělali nový web 25000 Kč denně, který připravuje nové oběti pro jejich starý podvod. Jak prosté.

Samozřejmě si k tomu najali nové herce, kteří lžou o tom, jak se Šrámkem vydělávají peníze, přitom s ním žádné zkušenosti nemají (důkazy v recenzi tady a v recenzi zde).

Je to až neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé ochotní za pár korun prodat svoji duši a lhát světu o tom, jak s něčím vydělávají, a pomáhat tak podvodníkům okrádat důvěřivé lidi.

Hodnocení

Honza Šrámek připravil podvod, který není ničím jiným, než trychtýřem pro Ultimate4Trading, který vám prodělá peníze, protože je to bezcenný program.

Nezbývá, než zopakovat, co říkám pokaždé, pokud chcete skutečně vydělávat peníze, nepočítejte s tím, že to někdo udělá zadarmo za vás. Otevřete si demo účet zadarmo a testujte, dokud nezačnete mít konzistentní zisky. Pak můžete začít investovat skutečné peníze.

Shrnutí
Datum
Název
Honza Šrámek
Hodnocení
21star1stargraygraygray

2 thoughts on “Honza Šrámek – recenze 25000 Kč denně”

Napsat komentář