Důkazy, že je Profits Maker podvod, recenze

V současné době máte další možnost, jak ztratit peníze, nabízí vám ji program pro binární obchodování opcí jménem Profits Maker, respektive Profits Algorithm.

O čem to je

The Profits MakerPodle videa Profits Maker bude s Profits Algorithm vydělávat tisíce dolarů denně, a to úplně bez práce, protože program bude obchodovat za vás.

A aby to nebylo málo, je program úplně zadarmo na prvních 90, teprve poté máte platit jedno  procentu ze zisků jako poplatek za užívání softwaru.

Důkazy, že je Profits Maker podvod

Program

profits-algorithmV první řadě je tu software Profits Algorithm, který není nic jiného, než přejmenovaný dobře známý EZ Trading Bot, který prodělal peníze už mnoha lidem.

Podívejte se na obrázek vpravo, naposledy ho podvodníci použili u Algo Cash System, je to ten stejný program.

Recenze

Všechny pozitivní recenze, kterými se Profits Maker chlubí, jsou zfalšované, nejde o zkušenosti reálných uživatelů.

Jsou to vymyšlené příběhy doplněné o koupené fotky, které si může pořídit kdokoliv.

Trade Verify

tradeverifyProfits Maker se odvolává na Trade Verify, což má být nezávislá třetí strana, která ověřila obchodní výsledky Profits Algorithm. Ovšem TradeVerify.net neexistuje, respektive stránky nejsou aktivní, takže to nelze potvrdit.

Musíte platit

Atraktivita Profits Makeru má spočívat hlavně v tom, že je údajně zadarmo. Ale není, nejdřív musíte vložit své vlastní peníze na účet u určitého brokera binárních opcí, jinak k programu nezískáte plný přístup.

Takže pak necháte anonymní a neodzkoušený program obchodovat s vašimi penězi hned od začátku? Neměli byste, pokud je nechcete prodělat. A to nemluvím o regulaci, viz. recenze Profits Maker na A1Finance.

Závěr

Není pochyb o tom, že je Profits Maker podvod, který využívá binární opce k tomu, aby z vás vytáhl peníze.

To neznamená, že je na binárních opcích něco špatného a že s nimi nejde vydělávat peníze, ale nikdy neobchodujte žádný systém rovnou s vlastními penězi, dokud jste si neověřili jeho funkčnost na demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
The Profits Maker
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář