Demo zdarma

Demo bez vkladuAčkoliv jsem nepovažoval za nijak zvlášť velký problém skutečnost, že brokeři binárních opcí dlouho nabízeli demo účet jen ke skutečnému účtu s vkladem, jak jsem tak zjistil, mnozí v tomto ohledu se mnou nesouhlasili. S odstupem času tomu rozumím, já jsem s binárními opcemi nezačínal jako úplný začátečník, měl jsem už zkušenosti s Forexem, takže jsem byl v jiné výchozí situaci.

Pokud ale žádné předchozí zkušenosti nemáte, chápu, že byste si rádi vyzkoušeli binární opce zadarmo a bez závazků, tedy bez toho, že byste si museli otevírat skutečný účet a vkládat na něj svoje peníze, i když ho můžete kdykoliv později zavřít a peníze si vybrat všechny zpět.

Demo bez vkladu

Dobrá zpráva je, že teď už existuje broker, který poskytuje neomezený testovací účet na binární opce bez vkladu, je to IQ OPTION DEMO ZDE (Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.).

Tedy neomezené je časově a z pohledu peněz, dokonce si můžete virtuální peníze kdykoliv jedním kliknutím doplnit zpět na 1000 dolarů. Testovat tedy můžete do nekonečna. Akorát na něm není k dispozici tolik podkladových aktiv jako u skutečného účtu, asi jen 13 vs. 70+, alespoň teoreticky, protože to říká broker, já u svého účtu žádné omezení nevidím. V každém případě o lepší nabídce stejně nevím, pokud se bavíme o solidních brokerech.

Takže už žádné výmluvy :), kdo chce testovat a cvičit, může klidně začít během pár minut, registrace je velmi rychlá, není s ní spojené žádné papírování a podobně.