Crypto Trader je podvod – zkušenosti

Crypto Trader podvodV této osobní recenzi vysvětlím, proč je program Crypto Trader podvod, kterému byste neměli věnovat žádné peníze.

Crypto Trader má být řešení, které vám bude vydělávat alespoň 150 tisíc korun měsíčně. A to díky kryptoměnám, se kterými budete obchodovat.

Údajně to díky tomuto programu není nic složitého a zvládne to každý. Opravdu?

Podvod Crypto Trader

Ihned, jak jsem uviděl nabídku tohoto programu, jsem měl silné podezření na podvod. A vskutku, stačilo krátké hledání a hned první recenze potvrdila, že Crypto Trader je podvod.

Našel jsem v ní hned několik důkazů.

  • RecenzeČlánek v Daily Newsfeed, který tento program propaguje, je falešný. Celý list je falešný, jen si zkuste kliknout na jakýkoliv odkaz.
  • Nabídka znásobit svůj vklad peněz během pěti dnů je tak absurdní, že by každý měl vědět, že to není možné.
  • Zkušenosti údajných uživatelů Crypto Tradera jsou zjevně fiktivní, protože u nich byly použity fotky z fotobanky.
  • Tento program je už delší dobu známý v zahraničí a existuje na něj spousta recenzí plných negativních zkušeností lidí, kteří s ním opravdu obchodovali. Všichni ztratili peníze.

Celé je to postavené tak, že vás program nasměruje k podvodnému brokerovi, který od vás vybere peníze na obchodování, ale už vám nikdy žádné nevyplatí zpět. Takhle budete podvedeni a takhle přijdete o svůj vklad.

Tento podvod se vám snaží nalhat, že vám dokáže vydělat peníze, jen proto, aby vás přesvědčil k poslání vašich vlastních peněz někam do černé díry.

Shrnutí

Crypto Trader je podvod, určitě mu nevěřte a žádné peníze mu neposílejte, už byste je nikdy neviděli.

Pokud chcete zkusit obchodovat kryptoměny, začněte na demo účtu a testujte a učte se, než začnete obchodovat se skutečnými penězi.

Shrnutí
Datum
Název
Crypto Trader
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář