Varování před BinaryBotPro a jménem Pavel Kováč

V rámci obchodování binárních opcí se samozřejmě snažím čerpat různé nápady od dalších obchodníků a při tomto brouzdání internetem jsem narazil na jeden nebezpečný podvod jménem BinaryBotPro od Pavla Kovače (recenze zde).

Jak je vidět, je to poměrně sofistikovaná záležitost, údajný obchodník Kováč vám prezentuje robota na binární opce, který obchoduje sám a vydělává velké peníze. A je takový dobrotivec, že vám ho přenechá zadarmo.

Prezentace je udělána formou videa, kde ukazuje své výpisy z bankovních účtů, které mají dokazovat jeho obchodní výsledky. Údajně vydělává stovky tisíc korun měsíčně. Vy můžete dokázat to samé, aniž byste měli jakékoliv zkušenosti.

Jak ale ukazuje výše odkazovaná recenze, je to neskutečná lež a podvod. Na obrázcích je vidět, že jde o překlad zahraničních článek, vždy se mění jen jméno a výpisy a fotka obchodníka zůstává stejná. Není tedy pochyb o tom, že je to celé vymyšlené.

Navíc autoři té recenze říkají, že pátrali po ohlasech lidí, kteří tímto robotem BinaryBotPro nechali obchodovat svůj účet a prodělali všechny peníze na něm. Údajně za tím vším stojí broker AnyOption, který si tak dělá reklamu, aby získal co nejvíc nových zákazníků.

Peníze se nerozdávají zadarmo, to byste měli mít na paměti vždy, když dostanete takovou podobnou neuvěřitelnou nabídku. Vydělat je můžete na binárních opcích, ale jedině přes vlastní obchodování.

Shrnutí
Datum
Název
Binary Bot Pro
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář