Spam: Jak Miroslav Kadlec nevydělal pořádné peníze na internetu

miroslavkadlec
Fotky jsou kradené.

V dnešní recenzi se podíváme na další podvodné stránky, které si půjčují binární opce, je na nich jméno Miroslav Kadlec. Ten pro jejich propagaci využívá spam, ale jeho příběh je obyčejný fake, nebyli výmysl neboli podvod.

Žádný kamioňák z Brna jménem Miroslav Kadlec, který by zbohatl na binárních opcích, neexistuje. Celé je to výmysl s cílem dělat reklamu Anyoption. Fotky jsou kradené různě po internetu, a kdo psal ten web, binárním opcím zjevně vůbec nerozumí.

Píše totiž několik polopravd nebo dokonce lží. Například: „O této metodě se moc nemluví a většina lidí ani samotných bankéřů o ní neví.“ Jenomže Kadlec žádnou metodu nemá, jen říká, že když cena roste, máte nakupovat, a když klesá, máte prodávat.

A že by o obchodování binárních opcí nevěděli bankéři, tak to už je úplně k smíchu, protože ti samozřejmě nejen vědí o všech dostupných finančních nástrojích, ale také je aktivně používají při své práci.

Zcela nereálné jsou také prezentované výsledky, 20procentní zhodnocení účtu za den je možné je výjimečně, ale určitě ne pravidelně a dlouhodobě. Miroslav Kadlec se snaží vyvolat dojem, že je binární obchodování něco triviálního, co z vás udělá milionáře za měsíc, ale tak to není.

Obchodování binárních opcí je vážná záležitost. Vydělat peníze na nich můžete, ale ne podle Kadlecových rad. Musíte postupovat opatrně, nejdřív si vyzkoušet demo účet na binární opce a pak přejít na live.

Další podobné podvody
Free Diamond App
Tomas Vlas

Shrnutí
Datum
Název
Miroslav Kadlec
Hodnocení
11stargraygraygraygray

One thought on “Spam: Jak Miroslav Kadlec nevydělal pořádné peníze na internetu”

  1. Jen pro doplnění, identický Miroslav Kadlec má více jmen podle jazyku, ve kterém je spam napsán – například Pjotr Kozlov z Volgogradu, Scott Evans ze Southamptonu, Damien Laurent z Lyonu, Paul Junker z Berlína, Max Leupert z Mnichova, Casper Janssen z Amsterdamu nebo Arvo Koppel z Tallinu.
    Ve všech zemích nejprve dělal řidiče kamionu a hned potom zbohatne pomocí 60-sekundivé opce.

Napsat komentář