Osobní recenze Onlyoption

Na pole brokerů binárních opcí přišel nedávno nový hráč, který si ale zaslouží větší pozornost než nově příchozí. Protože na rozdíl od ostatních společností, které to o sobě tvrdí, stojí na Onlyoption skutečně firma s dobrou pověstí, se kterou mají obchodníci dobré zkušenosti.

Proto se nebojím brokerovi Onlyoption důvěřovat od samého začátku, s jeho sesterskou společností mám totiž dobré zkušenosti, a protože za ní stojí stejní lidé, není čeho se obávat.

Ostatně první pojistkou je skutečnost, že má tento broker nejen licenci od CySecu, ale také od České národní banky. Jedná se tedy o prověřený subjekt, nad jehož činností a financemi dohlíží nezávislý regulační orgán, na který se můžete v případě problémů obrátit. A nejen to, peníze na obchodním účtu jsou u Onlyoption díky tomu pojištěné do výše 20 tisíc eur.

V nabídce binárních opcí najdeme důležitou klasiku v podobě High/Low (Nahoru/Dolů), dále pak Touch/No Touch (Dotkne se/Nedotkne se) a krátkodobé, především minutové opce.

Z hlediska obchodníka je jedním z nejdůležitějších parametrů návratnost investic, a tu nabízí tento broker špičkovou, až 85 %, což je maximum, co dnes na trhu najdete.

Co se týče podkladových aktiv, tak jich nabídka čítá přes 80. Samozřejmostí jsou forexové páry, akcie, komodity, burzovní indexy a páry.

Posílat peníze na obchodní účet můžete různými způsoby, od bankovních převodů, přes platební karty a Skrill, až po Neteller. Pro výběry peněz z účtu jsou použitelné stejné metody a cesty jako pro vklady.

Minimální vklad na účet a minimální obchod patří také k nejvstřícnějším, což činí Onlyoption jednoho z nejdostupnějších brokerů binárních opcí.

Shrnutí
Datum
Název
Onlyoption
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář